ניקוי בלחץ מים

ניקוי בלחץ מים מובילים בארץ

ניקוי בלחץ מים גבוה הוא שיטה עוצמתית ויעילה לניקוי, שטיפה ושיקום משטחים מלוכלכים מאוד. משטחים אלה דורשים לעתים קרובות ניקוי יסודי, אך שיטות קונבנציונאליות אינן מצליחות לספק פיתרון יעיל. בשרר גרופ אנו מתמחים בשירותי ניקוי בלחץ מים, תוך שימוש בציוד והמכונות הטובות והמתוחכמות ביותר שיש. הצוות שלנו מספק שירותים אלה וממנף את הניסיון הרב שלנו בתחזוקה וניקיון.

צוות מקצועי לניקוי בלחץ מים
ניקוי בלחץ מים הוא חלק בלתי נפרד מהרפרטואר של הצוותים המקצועיים שלנו. הצוותים שלנו עובדים עם ציוד עדכני שמבטיח בטיחות ויעילות. אנו משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה העומדים בתקנות סטנדרטיות. המכונות פועלות בטמפרטורות של כ -140 מעלות צלזיוס ולחץ אטמוספרי של עד 1,000 בר. שיטה זו מבטיחה ניקוי יסודי, מהיר ואחיד ויעיל במיוחד על משטחים גסים. חשוב לציין כי טכנולוגיה זו אינה פוגעת במשטח, במקום זאת, הוא מספק הגנה לטווח הארוך. ברוב המקרים אנו ממליצים להחיל שכבת הגנה על בסיס מים על פני השטח לאחר תהליך הניקוי.

סוגים של ניקיון בלחץ מים

ניקוי בעזרת קיטור לחץ מים מתאים למשטחים שאיבדו את שכבת המגן שלהם לאורך השנים, וכתוצאה מכך הם שחוקים והצטברו עליהם לכלוך וכתמים עקשניים. שרר גרופ מחזיקה ביכולות וידע להחיות מגוון רחב של משטחים, להחזיר את המראה הנעים והרענן שלהם. להלן מספר דוגמאות למשטחים שאנו יכולים לנקות באמצעות טכנולוגיה זו:

שטיפת קירות בלחץ מים
ממליצים עלינו
מוטי הומניר
מוטי הומנירראש אגף איכות הסביבה בר אילן
קרא עוד
רמת הביצוע הגבוהה, המקצועיות, הזמינות, הדוחות המפורטים והמסודרים ומעל הכל האכפתיות כל אלה ראויים לשבח מיוחד​
אירנה רוט
אירנה רוטמנהלת תפעול
קרא עוד
אין בפי מספיק מילים להודות על ההענות המידיי, הנכונות לעזור והטיפול המקצועי במתקני הפרסום של חברתנו
בן שלמה חבצלת
בן שלמה חבצלתראש מחלקת אחזקה
קרא עוד
ביצוע העבודה היה לשביעות רצוננו וברמה מקצועית גבוהה. ברצוני לציין את השירות האדיב, העמידה בזמנים והיוזמה. שמחים לעבוד איתכם

למה דווקא איתנו?

כוח ניקוי עמוק

מכשירי הניקוי שלנו חודרים ומסירים ללא מאמץ את הלכלוך העקשן.

גישה ידידותית לסביבה

אנו משתמשים במינימום מים ומפחיתים את ההשפעה הסביבתית.

חיסכון בזמן

שטיפה בלחץ מנקה אזורים גדולים במהירות, מה שמאפשר לך תוצאות בפחות זמן.

שימוש רב תכליתי

מחניונים לגגות, השיטה שלנו מנקה משטחים שונים במקסימום יעילות.

תוצאות ארוכות טווח

השיטה שלנו מונעת צמיחה מחודשת של עובש ואצות, ומבטיחה מראה נקי יותר.

בטוח ונטול נזקים

לחץ מים מותאם מבטיח ניקוי עמוק מבלי לפגוע במשטחים או במבנים.

ניקוי בקיטור בלחץ מים גבוה

ניקוי בקיטור של לחץ מים גבוה יכול לעזור להסיר ביעילות כתמים ולכלוך קשים שהצטברו במהלך השנים על משטחים עדינים. עם הכוח של קיטור לחץ מים גבוה, אנו יכולים להתמודד עם אתגרים שונים שקשה לנקות היטב בשיטות אחרות, והכל מבלי לפגוע במשטח. אתגרים אלה כוללים:

שרר גרופ מבצעת ניקוי בלחץ מים למטרות שונות מעבר למשטחים, כגון:

אנו מחויבים לספק שירותי ניקוי בקיטור בלחץ מים גבוה מהשורה הראשונה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת וצוות מקצועי. המטרה שלנו היא להחזיר את הניקיון והיופי של המשטחים שלכם ביעילות. צרו קשר עם שרר גרופ עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת.

ניקוי בלחץ מים גבוה שינתה את נוף הניקוי, והציעה פיתרון מהיר ויעיל לאתגרי הלכלוך העתיקים. שיטה זו מנצלת זרנוקי מים בעלי עוצמה גבוהה, ומבטיחה שכל פינה תהפוך לנקייה. בין אם מדובר בחניה, פטיו או קירות בניינים חיצוניים, ניקוי בלחץ מספקת תוצאות ללא תחרות בהשוואה לשיטות מסורתיות. יתר על כן, זו בחירה ידידותית לסביבה, מכיוון שהיא מצמצמת את הצורך בכימיקלים קשים ושימוש במים. ככל שיותר בעלי בתים ועסקים מכירים בכוח הטרנספורמטיבי של ניקוי בלחץ, זה הופך במהירות לפיתרון המועבר לשמירה על ניקיון.

כמה עולה ניקוי בלחץ מים?

עלות שירותי ניקוי בלחץ יכולה להשתנות ומושפעת מכמה גורמים. גורמים אלה כוללים את מיקום הנכס, את גודלו, את חומרת המצב, את סוג המשטח, צרכי הכנה מיוחדים ועוד.

התמחור לשטיפה בניקוי בלחץ יכול לנוע בין כמה מאות לאלפי שקלים, על סמך המשתנים השונים הללו. ראוי לציין כי חלה עלייה בשיעורים לשירותי ניקוי בלחץ במהלך השנים האחרונות, והמחירים יכולים להשתנות עם דינמיקת השוק.

לקבלת הערכה מדויקת המותאמת לדרישות הניקוי שלך, מומלץ להתייעץ עם מומחה בתחום השירות. הם יכולים להציע תובנות ולעזור לך להגיע למחיר הוגן למצב הספציפי שלך.

קבלו הצעת מחיר