אודות שרר גרופ

חברת שרר אחזקות הינה חברת תחזוקה, ניקיון וניהול מובילה המספקת שירותים מהשורה הראשונה כבר למעלה מ-25 שנה בכל סוגי הניקיון, התחזוקה והניהול. אנו מתמחים במגוון רחב של שירותי ניקיון לרבות שטיפת חלונות במערכת אוסמוזה הפוכה, ניקוי בלחץ מים גבוה עד 1,000 באר, התזת חול, עבודה בגובה ועוד.

תחזוקה הינה מכלול הפעולות אשר נעשות לצורך שמירה על התפקוד התקין של מוצר, תשתית או מבנה. התחזוקה כוללת את אספקתם של חומרים הנחוצים לתפקוד התקין של המוצר או המבנה, ביצוע תיקונים שוטפים, ניהול נכסים וניקיון. לעתים נעשה שימוש בתחזוקה מונעת, שמטרתה למנוע קלקול עתידי של מבנה ואף לשדרג אותו ולהכניס בו שיפורים. מחזור החיים של כל מוצר או מבנה כולל תחזוקה החל משלב ייצורו או בנייתו ועד למועד הפסקת השימוש בו. 

על מנת להבטיח כי הנכס שלכם ישמור על רמת תחזוקה גבוהה ולמנוע תיקונים, חשוב להיעזר בחברת תחזוקה מקצועית ואמינה, המעסיקה צוות מומחים בעלי ניסיון מקיף בתחום התחזוקה, הניקיון והניהול. בנוסף, חשוב להיעזר בחברה שנהנית ממוניטין גבוה, מזמינות גבוהה, מתמחור תחרותי ומאיכות שירות מהמעלה הראשונה. 

כחברת תחזוקה, אנו מבינים את החשיבות הטמונה בשמירה על ניקיון ותחזוקה של מבנים. לכן אנו מציעים מגוון רחב של שירותים כדי לענות על כל צרכי הניקיון שלכם. בין אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון שוטפים או ניקוי עמוק חד פעמי, צוות המנקים המומחים שלנו תמיד מוכן להעניק לכם שירות יוצא דופן. בנוסף לכך, אנו בשרר אחזקות לוקחים את נושא הבטיחות במלוא הרצינות. אנו נוהגים למלא אחר הפרוטוקולים המחמירים ביותר בנושא, על מנת להבטיח את ביטחונכם האישי. 

כחברת ניהול, אנו גאים ביכולתנו לנהל ולתחזק נכסים מכל הסוגים ובכל הגדלים. מבנייני מגורים ועד נכסים מסחריים, יש לנו את הכישורים והמומחיות הדרושים על מנת לשמור על הנכס שלכם במצב מעולה. צוות המפקחים, מנהלי העבודה ואנשי המקצוע האחרים שלנו מחויבים להבטיח שהנכס שלכם יישמר תמיד במצב הטוב ביותר.

אנו בחברת שרר אחזקות מבינים שהזמן מהווה פקטור משמעותי בכל הנוגע לבחירת שירותי ניקיון ותחזוקה. לכן אנו מספקים שירות מהיר, עם זמן תגובה מובטח של עד 48 שעות מרגע הקריאה. אנו מציעים גם אחריות של 100 אחוזים ולא גובים תשלום כל עוד לקוחותינו אינם מביעים שביעות רצון מוחלטת מהעבודה שלנו.

כחברת אחזקה אנו מאמינים במתן שירותים איכותיים במחירים המשתלמים ביותר. המחירים שלנו הם הזולים ביותר בשוק, ואנו מתחייבים לספק ללקוחותינו את התמורה הטובה ביותר לכספם. לסיכום, אם אתם מחפשים חברת ניקיון, ניהול ותחזוקה אמינה המציעה שירותים מהירים, משתלמים ואיכותיים, אז שרר אחזקות היא הבחירה המושלמת עבורכם. צור קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על השירותים שלנו וכיצד נוכל לעזור לך לשמור על הנכס שלך במצב מעולה.

למה דווקא אנחנו?

וותק של 21 שנה
עובדים בפריסה ארצית
מכשור וציוד טכנולוגי ומתקדם המתאים לכל סוגי הנקיונות

בואו נדבר

בלוג תחזוקה וניקיון

ניקוי בלחץ מים בתל אביב
מאמרים ומדריכים

ניקוי בלחץ מים בתל אביב

תל אביב, המכונה לעתים קרובות "העיר הלבנה" בגלל ארכיטקטורת הבאוהאוס האייקונית שלה, היא עיר עם תערובת ייחודית של מסורת ומודרניות. רחובותיה תוססים, הבניינים שלה בולטים

קרא עוד »