פוליש לרצפה

מחפשים חברת ניקיון המספקת פתרונות ניקוי מתקדמים ומגוונים? שרר גרופ מתמחים במגוון רחב של שירותי ניקוי, כולל שירותי פוליש לכל סוגי הריצוף.

עם ניסיון של שנים בענף, אנחנו ידועים במומחיותנו ותשומת הלב לפרטים הקטנים בכל הקשור לניקוי ותחזוקה. צוות אנשי המקצוע המיומנים שלנו מצויד בכלים ובטכנולוגיות האחרונים כדי להבטיח שהמרחב שלך ינוקה היטב ויהיה מתוחזק בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לחברה שלנו ניסיון ומומחיות נרחבת בהפעלת מכונות פוליש ונהלי הניקוי שלנו מתבצעים על ידי צוותים מיומנים ומנוטרים, בפיקוח על ידי פקחי החברה שלנו. אנו משתמשים רק בחומרי פוליש וציוד באיכות גבוהה העומדים בדרישות הסטנדרטיות עבור כל סוג של ריצוף. בנוסף, לעובדינו יש את הידע הדרוש לעבוד עם חומרים אלה ביעילות. יתר על כן, עבור רצפות במצב חמור עם שריטות ונזקים קשים, אנו משתמשים במכשירי פוליש מיוחדים ומתקדמים המתייחסים ביסודיות למשטחי אבן ובשיש, ומביאים אותם לרמה גבוהה של גימור.

פוליש לרצפה מסוג פרקט
פוליש לרצפה שרר אחזקות

מה זה פוליש לרצפה?

פוליש היא טכנולוגיית ניקוי מתקדמת ויסודית הכוללת שימוש במכונות ייעודיות וחומרי ניקוי מיוחדים כדי להצעיר רצפות שהתרדרדו עם הזמן. מכונות הפוליש מסוגלות לבצע ניקוי עמוק וקרצוף רצפות, ולהשאיר אותם מחודשים, נקיים, היגייניים ומבריקים. חשוב לציין כי ידע מקצועי נדרש לביצוע עבודות פוליש שכן עבודות חובבניות עלולות לגרום לשריטות ולהכנסת חומרים לא אחידה, מה שמוביל למראה לא עקבי.

היתרונות של פוליש לרצפה

ישנם כמה יתרונות מרכזיים לביצוע פוליש:

מראה משופר

היתרון הבולט ביותר הוא המראה המשופר של הרצפות שלך. רצפות מלוטשות מבריקות ומעניקות לרכוש שלך מראה מקצועי ומטופח.

עמידות משופרת

פוליש מסייע ביצירת שכבת מגן על הרצפות, שכבה זו יכולה לעזור במניעת שריטות, שפשופים וסוגים אחרים של נזק. בנוסף, היא יכולה לעזור להאריך את חיי הרצפות ולהפחית את הצורך בתיקונים.

בטיחות מוגברת

רצפות מלוטשות פחות חלקלקות מאשר רצפות לא מלוטשות, מה שיכול לעזור להפחית את הסיכון לתאונות החלקה ונפילה. דבר זה חשוב במיוחד בנכסים מסחריים שבהם קיים סיכון גבוה יותר לתאונות שמתרחשות.

מחפשים פוליש לרצפה ?

השאירו פרטים

שירותי נוספים

איך עובד תהליך פוליש לרצפה?

השלב הראשון בליטוש הרצפה הוא לנקות אותה ביסודיות כדי להסיר כל לכלוך, אבק או פסולת. לאחר מכן, מכונת פוליש עם רפידות או דיסקים ועליהם חומר ליטוש, משמשת לחיזוק משטח הרצפה. המכונה מסובבת את הרפידות או הדיסקים במהירות גבוהה, המסלקת שכבה דקה של משטח הרצפה.

כאשר המכונה נעה קדימה ואחורה על פני השטח, היא יוצרת משטח חלק ואחיד על ידי הסרת כל שריטות או פגמים. יתכן שיהיה צורך לחזור על תהליך הליטוש מספר פעמים עם רפידות או דיסקים עדינים יותר בהדרגה עד שתושג רמת הברק הרצויה.

לאחר השלמת תהליך הפוליש, ניתן לשים שעווה כדי להגן על הרצפה המלוטשת החדשה ולשפר את הברק שלה. התוצאה הסופית היא רצפה יפה, מבריקה וחלקה שקלה לתחזוקה ומוסיפה ערך לכל חלל.

למה להשתמש בשירות הפוליש של שרר?

אנו בשרר גרופ מחויבים לספק את שירותי הפוליש לרצפה האיכותיים ביותר ללקוחותינו. עם ניסיון של שנים בענף, לצוות המקצוענים שלנו יש את הכישורים והידע כדי לספק תוצאות יוצאת דופן בטכניקות וכלים עדכניים.

אנו מבינים את החשיבות של אחריות סביבתית, וזו הסיבה שאנו משתמשים במוצרים וטכניקות ידידותיות לסביבה בכל הזדמנות אפשרית. אנו רוצים להבטיח שלקוחותינו יוכלו ליהנות ממרצפות יפות ומלוטשות ובמקביל למזער את השפעת החומרים על הסביבה.

המחויבות שלנו לשירות לקוחות מעולה היא זו שמבדילה אותנו. אנו מאמינים כי כל לקוח הוא ייחודי, ואנחנו עובדים איתם בצמוד כדי להבין את הצרכים הספציפיים שלהם ולספק פתרונות מותאמים. אנו זמינים תמיד לענות על שאלות ולספק תמיכה לאורך כל התהליך.

אנו מאמינים כי פוליש רצפה באיכות גבוהה צריך להיות נגיש לכולם. לכן אנו מציעים תמחור תחרותי מבלי להתפשר על האיכות. אנו רוצים שללקוחותינו יהיו רצפות יפות ומלוטשות המשפרות את מראה בתיהם או עסקיהם, מבלי לשבור את חשבון הבנק.

בסך הכל, אם אתם מחפשים חברת פוליש וניקיון אמינה ומקצועית, שרר גרופ כאן כדי לעזור. צרו קשר עוד היום למידע נוסף על השירותים שלנו וכיצד אנו יכולים לעזור לכם.

מחפשים פוליש לרצפה ?

השאירו פרטים